Główne zastosowania tautaży zmywalnych

Zmywalne tatuaże to rozwiazanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Jeszcze do niedawna uważano, że tautaże zmywalne są po prostu mniej atrakcyjną formą prawdziwych, permanentych tautaży, jednak od jakiegoś czasu ten sposób myślenia o zmywalnych tautuażach zaczął się zmieniać. Skąd, przed wszystki, wynika coraz większa popularność tego rodzaju rozwiązań? Przyjrzyjmy się tej sprawie z nieco bliższej odległości.

Zdobienie ciała na wyjątkowe okazje
Nowoczesne tautaże zmywalne cechują się naprawdę dobrą jakością oraz wytrzymałością(wykonane przez dobrego, dośwadczonego tautażystę, przy użyciu wysokiej jakości barwników mogą utrzymywać się przez okres nawet czterech tygodni). Dzieki tym właściwościom, tautaże zmywalne zdobyły sobie popularność jako forma zdobienia ciała na określone uroczystości. Na przykład licealiści przed studniówką bardzo często korzystają z tatuaży zmywalnych:w takim wypadku chodzi tylko i wyłącznie o to, aby przyozdobić ciało na jedną, określoną imprezę, w zwiazku z czym wykonywanie tautażu permantnego byłoby, najdelikatniej mówiąc, niiezbyt rozsądne.Oczywiście, liczba tego rodzaju zastosowań dla tautaży zmywalnych jest znacznie większa: niektórzy robią je sobie na przykład przed dyskotekami, inni z kolei korzystają z tych rozwiązań regularnie, czyli po prostu co 3-4 tygodnie wykonują nowy zmywalny tatuaż, tyle że z innym wzorem. To ostatnie zastosowanie uzmysławia nam, że jako forma zdobienia ciała tautaże krótkotrwałe dają o wiele większe pole popisu dla naszej fantazji, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych tatuaży permanentnych.

Próba przed prawdziwym tautażem
Drugim z podstawowych zastosowań dla zmywalnych tautaży jest traktowanie ich jako swego rodzaju próby przed wykonaniem tautażu permanentnego. Co to oznacza? Załóżmy, że mamy zamiar zrobić sobie trwały tautaż: wybraliśmy już miejsce na ciele, odpowiedni wzór, barwniki i tak dalej. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest poprzedzenie wykonania prawdziwego tatuażu wykonaniem tautazu zmywalnego w tej samej formie. Dzięki temu będziemy mogli naocznie przekonać się co do tego, jak tautaż prezentuje się na naszym ciele, czy jest to dokładnie to, czego oczekiwaliśmy, czy też może przydałyby się jakieś przeróbki czy modyfikacje. Wykonując tautaż zmywalny możemy niejako przetestować wybrany kształt tautażu przed podjęciem ostatecznej decyzji o jego wykonaniu. Oczywiście, można od razu wykonać tatutaż trwały a potem ewentualnie go poprawiać, jednak z wielu względów jest rozwiązanie znacznie mniej komfortowe, niż wykonanie próbnego tautażu zmywalnego.

Polecamy także: http://mixprint.com.pl/index.php/sitodrukowe/tatuaze-zmywalne