Kosmetologia „Imbir”

Zachwyć się sobą, uwolnij swoje piękno! Jeśli jesteś zabiegana a dbałość o siebie ograniczasz do szybkiego porannego makijażu, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Gabinet kosmetyczny Imbir powstał z myślą właśnie o Tobie. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się profesjonalizm, nowoczesność oraz wysoka jakość, skrojone na miarę XXI w. Piękny wygląd to przecież nie tylko modny kolor paznokci czy porządnie wytuszowane rzęsy. Zaufaj doświadczeniu i zadbaj o siebie od podstaw. Piękna skóra to zdrowa skóra. W gabinecie kosmetycznym Imbir najpierw określony zostanie jej rodzaj, a dopiero później dobrane będą odpowiednie dla Ciebie zabiegi. Borykasz się z zaskórnikami albo trądzikiem? Dla naszego kosmetologa – p. Aldony Malarz – to żaden problem. Przebarwiona skóra i zmarszczki? O nich też możesz zapomnieć szybciej niż myślisz. Już dziś wejdź na stronę internetową http://www.imbir.net.pl a następnie skontaktuj się telefonicznie lub mailowo poprzez formularz kontaktowy. Uzyskaj fachową poradę.

Mezoterapia igłowa, bezigłowa czy wszelkie inne nowinki ze świata kosmetologii czekają właśnie na Ciebie. Masaże, peelingi oraz odpowiednio dobrane zabiegi łączone stosowane są nie tylko na twarz, ale również dekolt, brzuch, pośladki, a nawet plecy i dłonie. Nadmierne i niepożądane owłosienie doprowadzają Cię do rozpaczy? Nasza doświadczona pani kosmetolog wykona dla Ciebie depilację na ciepło przy użyciu wosku – broda, nogi czy okolice bikini – z przyjemnością podejmie się każdego Twojego zlecenia. A wszystko oczywiście w przemiłej atmosferze.

Inną popularną specjalnością imbir.net.pl jest oczywiście makijaż – zarówno okolicznościowy (np. ślubny), jak i pernamentny. Pełen wykaz oraz cennik dostępne są na stronie internetowej gabinetu.

Dlaczego właśnie Imbir.net.pl? Bo kompleksowość usług to duże ułatwienie w codziennym życiu każdej dzisiejszej kobiety. Okazuje się, że kosmetologia i makijaż to nadal nie wszystko pośród propozycji oferowanych przez nasz gabinet. Chciałabyś zasięgnąć porady w zakresie wizażu? A co powiesz na usługi w stylu „przegląd szafy” czy „personal shopping”? Prosze bardzo! Wszystko to właśnie odnajdziesz na http://www.imbir.net.pl.

Pani Aldona Malarz, jako dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, wciąż się dokształca, aby dać Ci pewność, że korzystając z jej usług, masz dostępu do najnowszych trendów dzisiejszej kosmetologii. Dom, rodzina i praca są oczywiście najważniejsze, ale nie zapominaj w tym wszystkim o sobie. Daj szansę swojej urodzie!