Śląsk integruje – pomysły na imprezy firmowe

Huczne eventy wciąż cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi promowanie wizerunku firmy, celebrowanie ważnego wydarzenia czy otwarcie nowego obiektu. Oficjalne przyjęcia pomagają zawrzeć intratne znajomości, zareklamować swoje przedsiębiorstwo oraz zacieśnić więzi z pracownikami i kontrahentami firmy. Jednak bankiety, gale i uroczyste kolacje to nie jedyne sposoby na budowanie relacji. Możliwości jest wiele, wystarczy dopasować charakter imprezy i jej kształt do naszych potrzeb.

Imprezy firmowe mogą być duże i wystawne lub bardziej kameralne. Jeśli chcemy ukazać firmę w dobrym świetle, warto postawić na elegancki event, ale gdy w grę wchodzi budowanie silnego zespołu, motywowanie pracowników i zapewnienie im nietypowej rozrywki, lepszym wyborem będzie mniejsza impreza integracyjna.

Pomysłów na imprezy firmowe na Śląsku jest mnóstwo. To województwo słynie już nie tylko z górnictwa, ale także z wysoko rozwiniętej kultury, rozrywki i sztuki. Oprócz podziału na oficjalne i nieoficjalne imprezy firmowe, można wyróżnić także eventy w plenerze i przestrzeni zabudowanej. Śląsk daje organizatorom szerokie pole manewru. Imprezę integracyjną można zrealizować w:

  • Galerii sztuki
  • Audytorium
  • Dawnej stolarni
  • Centrum kongresowym
  • Restauracji

Powyższe propozycje to lista miejsc przeznaczonych do zorganizowania imprezy firmowej w stylu oficjalnym. Ci, którzy preferują bardziej kameralne lokale i inny typ rozrywki, mogą odwiedzić takie miejsca jak:

  • Kluby taneczne i karaoke
  • Kręgielnie
  • Parki trampolin
  • Pokoje zagadek
  • Strzelnice laserowe

Jeśli jednak wolimy imprezę integracyjną pod gołym niebem, można zdecydować się na piknik na obrzeżach miasta lub na terenie pałacu i restauracji. Bardziej niecodzienne będą różnego rodzaju gry miejskie, biegi survivalowe, wyścigi kolarskie i gry team buildingowe. Całość warto zwieńczyć ogniskiem, wystawną biesiadą, a nawet wieczorkiem tematycznym. Ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na taką imprezę firmową na pewno nie będzie problemu.

Gdzie urządzić imprezę integracyjną w Śląskim

Śląsk ma w swojej ofercie wiele pięknych i nietuzinkowych miejsc, w których można zorganizować imprezę firmową lub integracyjną. W wyborze lokalizacji może pomóc profesjonalna agencja eventowa, która doskonale zna tamtejsze tereny. Warto zaangażować do współpracy specjalistów zarówno wtedy, gdy planujemy wielki event branżowy, jak i oryginalną imprezę integracyjną. Na Śląsku zdecydowanie najpopularniejszym realizatorem eventów firmowych jest agencja starStone, która kompleksowo zajmuje się organizacją takich spotkań, spełniając nawet największe wymagania swoich Klientów.

Jeśli chcemy aby nasza impreza integracyjna nie była zwykłym spotkaniem, a wydarzeniem, o którym będą pamiętać wszyscy uczestnicy, to powinniśmy zaufać profesjonalistom i oddać plany oraz samą realizacje w ich ręce. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasza impreza będzie udana i poza miłą atmosferą dostarczymy gościom niezapomnianych wrażeń, stworzymy im warunki do wzmocnienia relacji i wypracujemy u nich satysfakcję z przynależności do zespołu. Dzięki agencji eventowej starStone, mamy pewność, że nasza impreza firmowa organizowana na Śląsku będzie spektakularna i dopracowana w każdym calu.

Artykuł współtworzony przez firmę starStone więcej na stronie: